Ürün

Ürün Adı : GSM Geçiş Kontrol
Açıklama

  Her türlü cep telefonu ile geçiş otomasyonunu sağlayan güvenilir cihazdır.Kumandalarınız koplanabilir unutulabilinir veya kaybedilebilinir.Ancak cep telefonları genellikle yanınızda olur.Size ait şifre ile istediğiniz kişilere geçiş hakkı sağlarsınız.Kayıtsız kişilerin aramaları fayda etmez.Taşınan kişiler için silme işlemi yapabilirsiniz.Uzaktan ulaşamadığınız kapılara da acil durumlarda cankurtaran,itfaiye,polis için müdahele imkanı sağlarsınız.

Yağış sebebiyle bazı bölgelerde kumandaların çekim gücü düşebilir.Fakat cep telefonu ile bu sorunu yaşamazsınız.

En önemli farkımız ise ;ithal ürünlerde olduğu gibi bağımlı olmadığımızdan ,2 sene garanti kapsamında kolaylıkla hizmet alabilirsiniz.Yedek parça sorunu yaşamazsınız.

Çalışma mantığı basittir.SMS yolu ile kaydettiğiniz numaraların aramasıyla sistem meşgule düşerek ücretsiz kapıyı açar.Yine SMS yolu ile size rehber kaydını ve hafıza durumunu bildirir.İlk kullanım hafızası 128 adettir.Ek talepler ilave modüllerle karşılanır.

Rehberden numara aramanıza gerek yoktur.İhtiyacınız olan sadece hızlı arama tuşuna kayıt yapmanızdır.Böylece hızlı aramayla kolay çalışacaktır.

Alacağınız aktif edilmiş sim kartın pin kodu ve sesli mesaj özelliği kapalı olmalıdır.